על מנת לגור ביורט ראשית יש לאתר קרקע פנויה לצורך הצבת היורט, רצוי לבחון את נושא ההיתר להצבת יורט מול המועצה המקומית וכן כדאי לדעת שכיום כבר הרבה יותר פשוט לקבל "פטור מהיתר" להצבת יורט וזאת משום שהיורטים שלנו נכנסים תחת הסעיף המתיר הצבת "סככת צל" ללא קבלת היתר. נשמח להסביר לכם בהרחבה לכשתיצרו קשר.

בישראל קיימות מספר חברות אשר מציעות יורטים בהזמנה אישית, חברות אלה מייצרות בישראל יורטים לא רעים כלל ואין לנו מילה אחת רעה לאמר עליהם, ההפך. אז מדוע אם כן שתבחרו לגור ביורט שתרכשו מחברת "יורטים"? אנו מודעים לעלויות החומרים ועלויות הייצור הגבוהות שיש לחברות המתחרות ולכן מחירי היורטים הינם גבוהים אף הם באופן הגיוני למדי.

על מנת להוזיל את תהליך הקמת היורט והמעבר למגורים בו, אנו מספקים קיטים להרכבה עצמית שכוללים מרכיבים איכותיים ומפרט גבוה שיוצר כולו בחו"ל. אומנם מחירי היורטים בחברתנו זולים בכ- 40% ויותר ממחירי המתחרים בארץ, אך אל תטעו... אין זה על חשבון האיכות והמפרט, ההפך הוא הנכון.

אנו היחידים שמספקים חלונות נוף מעוגלים מזכוכית כפולה!
אנו היחידים שמספקים וונטה מנירוסטה לאוורור מושלם!
אנו היחידים שמספקים ארבע שכבות בידוד!
אנו היחידים שמספקים שכבת PVC חיצונית במשקל 850 גרם למטר רבוע בעלת תקן אש ממכון התקנים!
אנו היחידים שנספק לכם תבנית עגולה ליציקת רצפת בטון ליורט (דבר שיחסוך לכם אלפי שקלים מעלות עבודת התפסנות).

זה פשוט, אנו רקחנו נוסחה שכוללת מרכיבים טובים, הנדסה יצירתית שתאפשר לכל אחת להרכיב במו ידיו את ביתו, ליווי והדרכה לגבי היתרי ההצבה של היורט ועד למעבר למגורים בו ומחיר הוגן ושפוי להשלמת הפרוייקט.

צור עימנו קשר עוד היום ונשמח לשוחח בהרחבה!